Отборът на Локомотив Пловдив постигна разгрома победа с 4:0 над

...

Локомотив Пловдив разгроми Созопол на Лаута, нов блестна с два гола за смърфовете

Отборът на Локомотив Пловдив реализира разгрома победа с 4:0 над състава на Созопол в последната си предсезонна подготовка.

Минути преди началото на дуела бе показан тимът на Локомотив за новия сезон, както и новите екипи на отбора.

Резултатът на стадион „ Лаута “ бе открит в 28-ата минута посредством Бабакар Дион, който означи дебютното си попадение за „ смърфовете “, след по-рано денем подписа двугодишен контракт с клуба.

Две минути преди края на първата част още веднъж Дион бе прегръдките на своите съотборници, откакто удвои преднината на Локомотив с удар диагонално в наказателното поле на Созопол.

В 48-ата минута съставът на Александър Томаш направи преднината си в срещата класическа посредством Георги Каракашев. Българинът, който е още едно от новите попълнение на „ черно-белите “ се разписа, откакто бе изведен очи в очи със стража на гостите.

Крайното 4:0 в интерес на Локомотив Пловдив оформи капитанът на домакините Димитър Илиев, който означи с грациозен прехвърлящ удар от границата на наказателното поле на „ морскосините “.