Отборът на Лацио победи с 3:0 Сасуоло в мач от

...

"Лацио" отново трети след класика срещу "Сасуоло"

Отборът на " Лацио " победи с 3:0 " Сасуоло " в мач от 26-ия кръг на Серия " А " и по този метод се върна на третото място в шампионата.

В 7-ата минута Сергей Милинкович-Савич даде преднина на гостите след асистенция на Фелипе Андерсон. В 31-ата минута Чиро Имобиле удвои преднината на " римските орли " след осъществяване на дузпа.

Минута след подновяването на играта Милинкович-Савич (46) подпечата триумфа на гостите след нов извеждащ пас на Фелипе Андерсон.

Двата тима приключиха мача с по 10 души. Първо в 54-ата минута Доменико Берарди от " неровердите " получи пряк червен картон.

В 62-ата минута и Маришич от " Лацио " бе изпъден с червен картон.

С този " римските орли " се изкачиха краткотрайно на третата позиция в класирането с 52 точки - 1 повече от четвъртия " Интер ".

Петият " Рома " е с две точки по-малко, само че при триумф довечера в дербито с " Милан " ще задмине " Лацио ". Този мач ще може да гледате директно от 21:45 ч. по RING.