Отборът на Камбуур не успя да победи Спарта (Ротердам) в

...

Кръстев остана на пейката при равенство на Камбуур

Отборът на Камбуур не съумя да победи Спарта (Ротердам) в семейството си от 19-ия кръг на Ередивизий. Срещата приключи 1:1. Българинът Филип Кръстев този път остана на пейката и не се появи в игра.

Камбуур поведе в резултата в 3-ата минута, когато Тим Кореманс си означи автогол. Гостите обаче стигнаха до точката след попадение на Адриан Далмау в 77-ата минута.

След този мач Камбуур се намира на 8-ото място в класирането с 29 точки. Спарта остава в рисковата зона на 16-ата позиция с 14 точки.
 Камбуур отпадна за Купата на Нидерландия, Кръстев заменен на почивката Камбуур отпадна за Купата на Нидерландия, Кръстев заменен на почивката 16 дек | 21:39  Филип Кръстев изгледа от пейката унизителна загуба на Камбуур Филип Кръстев изгледа от пейката унизителна загуба на Камбуур 5 дек | 00:57  Камбуур завоюва вманиачен мач, Кръстев остана на пейката Камбуур завоюва вманиачен мач, Кръстев остана на пейката 26 ное | 23:01  Победа за Камбуур, само че без Кръстев Победа за Камбуур, само че без Кръстев 7 ное | 00:20 Още от Футбол свят  Сампдория приготвя треньорска промяна Сампдория приготвя треньорска промяна 16 яну | 21:39 66 0  Атлетик Билбао 0:1 Реал Мадрид, играе се второто полувреме Атлетик Билбао 0:1 Реал Мадрид, играе се второто полувреме 16 яну | 21:35 7694 57  Рома оцеля против Каляри, желан дебют за португалец Рома оцеля против Каляри, желан дебют за португалец 16 яну | 21:12 841 1  Аталанта - Интер (съставите) Аталанта - Интер (съставите) 16 яну | 21:11 695 0  Лион се изкачи на десето място в Лига 1 Лион се изкачи на десето място в Лига 1 16 яну | 20:44 629 0 Виж всички Водещи Новини  Атлетик Билбао 0:1 Реал Мадрид, играе се второто полувреме Атлетик Билбао 0:1 Реал Мадрид, играе се второто полувреме 16 яну | 21:35 7694 57  Ливърпул се завърна към головете и успехите и изпревари Челси Ливърпул се завърна към головете и успехите и изпревари Челси 16 яну | 17:50 22096 218  Официално: Левски разгласи прехвърлянето на нападател в Черноморец (Одеса) Официално: Левски разгласи прехвърлянето на нападател в Черноморец (Одеса) 16 яну | 18:21 10505 34  Мъри Стоилов: Искам Левски да се стабилизира финансово Мъри Стоилов: Искам Левски да се стабилизира финансово 16 яну | 17:49 9386 54  Джокович с първи думи след решението на съда Джокович с първи думи след решението на съда 16 яну | 09:53 58674 144 Класиране Програма