Отборът на Каляри измъкна победа с 4:3 срещу Парма, като

...

Каляри спечели битка за оцеляване срещу Парма

Отборът на Каляри измъкна победа с 4:3 против Парма, като двата отбора се борят да не изпаднат от елита на италианското състезание по футбол. Домакините завоюваха с 4:3 с два гола в добавеното време на влезлите като запаси Гастон Перейро иАлберто Чери.

След първия половин час игра Парма водеше с два гола след попадения на Джезепе Пецела и Юрай Куцка. До почивката Леонардо Паволети върна един гол, само че в 59-ата минута Денис Ман още веднъж върна преднината на гостите. В 66-ата минута Разван Марин още веднъж вкара за домакините, които стигнаха до сензационния поврат в края. Отборът от Сардиния записа победа след четири следващи загуби, само че към момента е в зоната на изпадащите - на 18-то място с 25 т. – на 2 след Торино. Парма е на 19-то място с 20 т, а финален е отборът на Кротоне с 15 т.