Отборът на Хебър постигна първата си победа на подготвителния лагер

...

Хебър изкова първи успех в контролите на турска земя

Отборът на Хебър реализира първата си победа на подготвителния лагер в Турция. Възпитаниците на Владимир Манчев се постановиха с 2:1 над украинския Кривбас (Кривой рог) във втората си контрола в южната ни съседка.

Пазарджиклии поведоха с гол на Арсенио Валпорт в 35-ата минута, а украинците изравниха посредством Евген Банада в добавеното време на първата част.
 Владо Манчев: Търсим нападателен халф, ще се веселя ЦСКА най-сетне да стане първенец Владо Манчев: Търсим нападателен халф, ще се веселя ЦСКА най-сетне да стане първенец
Победното попадение за Хебър осъществя Архан Исуф от дузпа пет минути преди края на мача. Следващата контролна среща на отбора е на 27 януари (петък) против Каспий Актау (Казахстан).

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.