Отборът на Филип Кръстев – ФК Лос Анджелис, отпадна от

...

Лос Анджелис отпадна, Филип Кръстев влезе от пейката

Отборът на Филип Кръстев – ФК Лос Анджелис, отпадна от Купата на лигите след загуба с 2:3 от Монтерей на 1/4-финалите на шампионата.

Българският национал влезе в игра в 62-ата минута при 2:0 за неговия отбор, само че противникът направи запаметяващ се поврат в последния половин час на мача.

ФК Лос Анджелис вкара два гола преди почивката посредством Денис Буанга (2-дузпа) и Матеуш Богуш (38).

Шест минути след появяването на Филип Кръстев на терена реферът даде дузпа за Монтерей и Серхио Каналес върна едно попадение.

Само 12 минути по-късно различен испанец, само че този път от ФК Лос Анджелис – Серхи Паленсия, си означи автогол за 2:2.

Две минути преди края на постоянното време мексиканецът Рохелио Фунес Мори донесе успеха на Монтерей, който на 1/2-финалите в шампионата ще играе с Нешвил, спечелил с 5:0 против Минесота Юнайтед.
Източник: novsport.com