Отборът на Черна гора започна второто издание на Лигата на

...

Йоветич донесе успех на Черна гора, Люксембург победи в Баку

Отборът на Черна гора стартира второто издание на Лигата на нациите с победа, откакто завоюва гостуването си на Кипър с 2:0. В воин за балканците се трансформира звездата им Стеван Йоветич, който влезе в игра от пейката на почивката и заби два гола в 60-ата и 73-ата минути.

В другия мач от група 1 на дивизия C в шампионата Азербайджан претърпя домакинска загуба с 1:2 от Люксембург. За провалянето им способства директният червен картон на техния нападател Махир Емрели в 25-ата минута. Въпреки това, азерите поведоха в 43-ата минута посредством Рамил Шейдаев. Численият превес на гостите обаче оказа въздействие и те стигнаха до цялостен поврат в мача. Първо, Леандро Барейро беше прецизен в 48-ата минута, а в 72-ата Жерсон Родригес донесе успеха за тях с гол от дузпа.
Лига на нациите 1 кръг, събота 5 септември  Кипър 0:2краен резулат  Черна Гора