Осиек победи с 2:0 Славен Белупо в първия си официален

...

Съперникът на ЦСКА-София тръгна мощно в първенството

Осиек победи с 2:0 Славен Белупо в първия си формален мач за сезона. Съперникът на ЦСКА-София във втория квалификационен кръг на Лига Европа сподели добра форма преди гостуването на “Българска армия” и относително елементарно стигна до трите точки. Попаденията за домакините вкараха двамата нападатели Антонио Манце и Мирко Марич.

Двубоят се игра пред към 2000 фенове, а Осиек имаше известни компликации единствено до почивката. Гостите от Копривница обаче се пречупиха в 43-ата минута, когато купеният от Нант Манце се оказа на чиста позиция и невъзмутимо осъществя. През второто полувреме Осиек пропусна четири чисти положения, преди да реши нещата в своя изгода. Точен беше Марич в 86-ата минута - секунди, откакто Меджумурец от Славен Белупо получи червен картон.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА! Лига 1 1 кръг, петък 19 юли  Осиек 2:0краен резулат  Славен Белупо