ОФК „Първа Атомна” победи ФК „Огоста” /Хайредин/ с 5:2 в

...

Първа Атомна разби Огоста /Хайредин/ в последната си контрола /снимки/

ОФК „ Първа Атомна” победи ФК „ Огоста” /Хайредин/ с 5:2 в последната си контролна среща, която се игра на стадиона в Ботев парк. Козлодуйските футболисти започнаха мача по най-хубавия метод и Любо Младенов откри резултата. След него с един гол се регистрира и Любо Вълков. Първото полувреме приключи с резултат 2:1. Втората част стартира още веднъж с напън на футболистите от „ Първа Атомна” и той даде резултат с третия гол на Десислав Атанасов. Два гола осъществя и завърналият се в Козлодуй от Щутгарт Самуил Димитров. Така мачът приключи с краен резултат 5:2 за тима на „ Първа Атомна”. И двата гола за „ Огоста” бяха вкарани от дузпи. Следващата седмица, на 25 февруари, тимът на „ Първа Атомна” ще гостува на стадиона във Видин за първия си формален мач от шампионата с ФК „ Бдин” /Видин/.
Източник: bulnews.bg