Най-важната си победа до момента през сезона постигна Реал Мадрид

...

Реал оцеля в ада в Белград, удари Партизан с 2 точки

Най-важната си победа досега през сезона реализира Реал Мадрид в Евролигата. " Кралете " измъкнаха триумфа в гостуването на Партизан с 82:80 (19:32, 26:16, 21:15, 16:17)пред над 20 000 души в " Щарк Арена " в Белград. Така Реал понижи изоставането си до 1-2 победи в борбата.    На почивката Партизан водеше с 3 точки (48:45), само че страхотната игра на „ лос бланкос “ във втората част докара до обрата.    За Реал страховит мач изигра Уолтър Тавареш, който наниза 26 точки за близо 36 минути на паркета. Найджъл Уилямс-Гос добави 22, а Марио Хезоня се регистрира с 12. За Партизан Зак Ледей и Ален Смайлагич осъществиха по 15 точки, а Джеймс Нанали добави 13.   В другия мач от вечерта в Евролигата Монако победи Макаби Тел Авив с 83:78 и по този начин поведе с 2:1 победи в серията сред двата отбора.
Източник: novsport.com