Националът Борислав Цонев се появи като резерва за Интер (Запрешич),

...

Боби Цонев резерва при голям провал на Интер

Националът Борислав Цонев се появи като запаса за Интер (Запрешич), който позволи нова загуба в хърватското състезание. Бившият халф на Берое влезе в 59-ата минута на мястото на Никола Рак при провалянето с 0:2 от тоталния новобранец Рудес. Гостите разчитаха с три точки през днешния ден да се отдалечат от зоната на изпадащите, само че се случи тъкмо противоположното. До почивката мачът беше равносилен, а при започване на второто полувреме Драган Юранович откри в интерес на Рудес. Втория гол означи Жоао Ерик в 78-ата минута. Успехът е първи за Рудес през сезона и пристигна след 24 изиграни мача. Отборът обаче е твърдо на дъното в класирането с едвам 7 точки. Интер е осми с 21 пункта, а водач е Динамо (Загреб) с задатък от 14 точки пред втория Риека.