Наставникът на Николай Боянов коментира загубата на своя тим от

...

Николай Боянов: Не съм Моуриньо, но на почивката казах някои неща относно играта ни

Наставникът на Николай Боянов разяснява загубата на своя отбор от Локомитив (Мездра) в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите отстъпиха с 1:3, като по този метод изпуснаха опцията да оглавят класирането в шампионата.

" Доволен съм от момчетата, само че не съм удовлетворен от резултата. Имахме много положения, които не успяхме да осъществяваме. Можеше да загубим с повече голове, а можеше и да не паднем. Ние сме аматьорски тим, момчетата дадоха максимума от себе си и това е значимото.

Не съм Моуриньо, само че на почивката споделих някои неща по отношение на играта. Смея да настоявам, че за стандартите на нашата група се получи един добър мач. Всеки мач излизаме за победа. Важно е момчетата да вземат наградите си. Играем мач за мач. Колкото се може по-нагоре нека в тройката да бъдем ".