Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев беше доволен след 5:1 над

...

Генчев: На почивката казах, че можем да вкараме 2-3 гола! Гоним излизане от групата

Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев беше удовлетворен след 5:1 над ЦСКА (Москва) в групите на Лига Европа. Младият експерт призна, че първенците се целят в постигане на 1/8-финалите.

" Първо да благодаря на футболистите за себераздаването през целия мач, следвахме нашия проект. Мачът не стартира добре за нас, на полувремето им споделих, че в случай че продължаваме по този начин, можем да вкараме 2-3 гола. За моя наслада вкарахме три бързи гола, момчетата се отпуснаха. Щом бихме ЦСКА (М) с 5:1, обикновено е това да се смята за най-хубавия ни мач. Искам да стартираме да демонстрираме все по-добри игри. След като поведоха, футболистите на ЦСКА продължиха да нападна, те са умел и мощен тим. Не допуснахме нов техен гол, а по-късно им вкарахме 5 гола. Да, в действителност, пет гола за едно полувреме са доста против подобен тим, само че резултатът е обективен. Нашата цел е да излезем от групата. Ако победим Ференцварош, днешното им 1:1 с Еспаньол, ще е добре за нас. Срещу Ференцварош през лятото ни липсваха пет индивида от главните футболисти. Очаквам друг мач в този момент. Третият ни гол през днешния ден беше извънредно хубав и ни дава убеденост. Във всеки мач излизаме за победа. Надявам се на класиране за елиминациите. Гледам да употребявам всяка минута и всеки късмет, който ми е даден. Най-важно е представянето на тима, не мога да кажа, че това е мой миг, това е миг на тима ", сподели Генчев след мача. Лига Европа 1 кръг, четвъртък 19 септември  Лудогорец 5:1краен резулат  ЦСКА Москва