Наставникът на Дунав Малин Орачев прие спокойно загубата на своя

...

Малин Орачев: Много нервен мач, в понеделник Дунав ще е различен

Наставникът на Дунав Малин Орачев одобри умерено загубата на своя отбор с 0:2 от Етър във Велико Търново в директния конфликт за оставане в Първа лига. Русенци имат време до понеделник да поправят слабостите си, и да излязат друг отбор в реванша.

“Много нервозен мач с доста страсти и напрежение. Допуснахме обикновени голове, получихме и червени картони, което ни попречи през второто полувреме да вземем самодейността. В момента, в който изравнихме играта, получихме втори гол. Има втори мач, уповавам се да победим, всичко е допустимо.

Двамата с червени картони през днешния ден ще ни липсват, само че има и други момчета, които ще ги заместят. Позитивното от днешния мач е, че показахме темперамент и битка, теренът беше тежък. Етър е добър добър, който ни ограничи в офанзива. Подходът ни за реванша ще е да покажем темперамент, експанзия и да се раздадем до дъно, пък каквото стане ", разяснява Орачев. Първа лига 2 кръг, четвъртък 17 май  Етър 2:0краен резулат  Дунав