Наполи постигна осма поредна победа във всички турнири, след като

...

Наполи с осма победа във всички турнири

Наполи реализира осма поредна победа във всички шампионати, откакто се наложи с 4:1 при визитата си на новака Кремонезе в среща от деветия кръг на Серия " А ".

Победата утвърди " небесносините " еднолично на върха в класирането с 23 точки, на две пред втория Аталанта и на три пред Удинезе и първенеца Милан.

Успехът в Кремона за футболистите на Лучано Спалети обаче не дойда по никакъв начин елементарно, макар изразителното му изражение. Гостите поведоха в 26-ата минута от дузпа, която бе осъществена от Матео Политано, само че домакините изравниха две минути след старта на второто полувреме посредством Сириел Десер.

Наполи продължи да господства и след изравняването, само че гостите стигнаха до втори гол чак в 76-ата минута, когато прецизен бе Джовани Симеоне.

Крайното 4:1 стана факт в добавеното време на срещата, когато Ървинг Лосано и Матиас Мирамонтес вкараха два бързи гола.

Поражението остави Кремонезе на предпоследното 19-о място в класирането с три точки и без победа от началото на сезона.

--> -->     Демерджиев за гибелта на таксиметров водач: Не можем да сложим служител на реда на всеки ъгъл, Министерство на вътрешните работи си свърши р
Източник: novsport.com