Нападателят Пако Алкасер се появи на терена като резерва за

...

Пако Алкасер: Меси е уникален, няма по-добър от него

Нападателят Пако Алкасер се появи на терена като запаса за Барселона при успеха с 2:0 над Виляреал на непознат терен. Той асистира за първия гол в мача, дело на Луис Суарес. Второто попадение вкара Лионел Меси. Алкасер приказва пред медиите след срещата от Ла Лига.

" Много съм благополучен от успеха. Барса завоюва 3 доста значими точки. Опитах да се възползвам от минутите, които ми даде треньорът Ернесто Валверде. Бяхме по-свежи през второто полувреме.

Не поведохме с помощта на мен, а на целия тим, всички направиха добър мач. Имаме най-хубавите нападатели в света, постоянно могат да създадат разликата. Искам да играя повече, уповавам се положителната ми форма да продължи.

Меси с 525 гола? Нямам думи! Меси е неповторим, няма по-добър от него ", сподели Алкасер.