Нападателят на ЦСКА - Дюкенс Назон и националния отбор на

...

Дюкенс Назон приключи участието си на Голд Къп

Нападателят на ЦСКА - Дюкенс Назон и националния тим на Хаити отпаднаха от шампионата Голд Къп, откакто претърпяха второ следващо проваляне в груповата фаза, отстъпвайки с 1:2 от Хондурас.

Назон игра 90 минути за Хаити, само че не съумя да помогне на своя тим, който отпадна от конкуренцията, завършвайки на последно място в групата. Хаити излезе напред в резултата с гол на Пиеро в 20-ата минута.

Хондурас обаче обърна развоя на събитията с попадения на Бенгтсон в 42-ата минута и на Пинто в 59-ата. Въпреки успеха на Хондурас, напред в шампионата продължава тимът на Катар, който изненадващо надви с 1:0 против Мексико.

Така Катар приключи на второ място в групата и се класира за четвъртфиналната фаза на шампионата Голд Къп.

Хаити остана на последно място в групата с 3 точки, откакто тимът стартира с победа присъединяване си на шампионата точно против Катар.
 Матиас Фаетон е карал експериментален интервал в Ювентус, проблем с визата го разделил с трансфер в МЛС