Нападателят на Ливърпул Садио Мане коментира победата над Манчестър Сити

...

Садио Мане: Четири трофея? Защо не, това е мечта за Ливърпул

Нападателят на Ливърпул Садио Мане разяснява успеха над Манчестър Сити в полуфиналите за ФА Къп (3:2).

" Това е специфичен миг. Играхме с един от най-хубавите тимове в света. Щастливи сме, че победихме Манчестър Сити и стигнахме до финала на ФА Къп ", съобщи Мане пред " Би Би Си ".

Според Мане стилът на тима е изиграл решаваща роля в последната среща.
 Юрген Клоп: Първото полувреме беше едно от най-хубавите, които в миналото сме изигравали

Качеството, което има Сити, е извънредно, разяснява експертът

" Започнахме мача добре и продължихме напред. В случая с първия ми гол вратарят направи неточност, само че ние го принудихме да го направи.

Четири трофея са фантазия за Ливърпул. Ще се борим за това, само че предстоят още доста мачове ", сподели още нападателят.

На финала Ливърпул ще се изправи против спечелилия от мача Челси - Кристъл Палас.
 Ливърпул победи Манчестър Сити с 3:2 за ФА Къп
Зрелище на " Уембли ": Ливърпул е на край за ФА Къп след нов голов театър против Ман Сити

Това бе повтаряне на конфликта сред двата отбора за състезание през предишния уикенд