Нападателят Божидар Краев изигра още един силен мач за новия

...

Божидар Краев изигра още един силен мач за новия си клуб

Нападателят Божидар Краев изигра още един мощен мач за новия си клуб Уелингтън Финикс при успеха с 2:1 като посетител над Мелбърн Сити в 1/8-финалите на шампионата за купата на Австралия.

25-годишният Краев стартира като титуляр и бе на терена до 90-ата минута, когато бе сменен. Юношата на Левски се разписа при дебюта си в австралийския футбол.

Уелингтън бе в ролята на новобранец против Мелбърн Сити, който е един от клубовете на притежателите на Манчестър Сити. Барбарусес и Бен Уейн се разписаха за Финикс през първото полувреме. Бившият нападател на Херта Берлин Матю Леки върна един гол в 85-ата минута, само че за повече домакините нямаха време.

Божидар Краев подписа за два сезона с Уелингтън Финикс в края на юни със свободен трансфер от датския Мидтийланд.