Надеждите на Северна Ирландия за промоция в Лигата на нациите

...

Република Ирландия победи Северна Ирландия в Лигата на нациите за жени

Надеждите на Северна Ирландия за промоция в Лигата на нациите за дами се изпариха, откакто Република Ирландия завоюва с 6-1 Група А в Уиндзор Парк.

Републиката пътува на север, откакто към този момент си обезпечи промоция в най-високото равнище след пет победи от пет и техните съперници в никакъв случай не изглеждаха евентуално да отрекат съвършения им връх.

Водейки с 2-0 на полувремето, Република обърна за стила през второто полувреме с още четири гола, попадение от международна класа на капитана Кейти Маккейб, най-хубавият избор.

Северна Ирландия искаше да отмъсти за загубата си с 3:0 в Дъблин през септември, и те започнаха добре с Ребека Холоуей, която поведе, макар че съперниците им преобладаваха притежанието.

Луси Куин си проправи път през отбраната на Северна Ирландия, с цел да открие резултата в 36-ата минута и по-късно обърна доставчика две минути по-късно, с цел да уреди Хедър Пейн.

Кира Касура се нуждаеше от единствено две минути от второто полувреме, с цел да успее да успее да успее да...