Монтана измъкна точка при гостуването си на Струмска слава в

...

Монтана взе точка в Радомир

Монтана измъкна точка при гостуването си на Струмска популярност в първия мач от 7-ия кръг във Втора лига. Срещата приключи 0:0. Радомирци, които са неочакван водач все още, остават един от трите тима в това равнище на българския футбол, към момента без загуба.

С днешното тъждество те събраха 15 точки и водят с три пред 2-ия Етър и към този момент Монтана, които се изкачиха 3-и.

През първата част двата тима играха по-прибрано и не сътвориха доста рискови офанзиви. Втората част бе по-интензивна и тима на Струмска Слава взимаше лек превес над съперника си. Момчетата на Юри Васев сътвориха няколко голови положения,но шанса не беше на тяхна страна.Гостите от Монтана също се активизираха и търсеха попадението,но не съумяха да вкарат гол във вратата на Драгомир Петков,който към този момент има три следващи сухи мрежи.