МИЛУОКИ (AP) — Джордан Кларксън и Лаури Марканен имаха по

...

Кларксън, Марканен вкараха по 21, за да поведат Джаз пред Бъкс 132-116

МИЛУОКИ (AP) — Джордан Кларксън и Лаури Марканен имаха по 21 точки и Юта Джаз предотврати ралито през второто полувреме за 132-116 победа над Милуоки, четвърта загуба на Бъкс в пет мача.

Янис Адетокумбо имаше 25 точки, 10 битки и 11 асистенции за Бъкс

Джон Колинс, Колин Секстън и Кейонте Джордж 19 точки за Юта, който завоюва пет от последните си шест и има 11-4 в последните си 15 мача.

Милуоки беше без гарда Деймиън Лилард със приблизително 25,1 точки на мач, който беше навън по персонални аргументи. Крис Мидълтън добави 23 точки, а Малик Бийзли 17 за Бъкс.

Бъкс, които изоставаха със 77-46 на полувремето, вкараха 44 точки през третата четвърт, с цел да доближат до 100-90 навлизайки в последния интервал.

Джазът откри четвъртата четвърт със серия 9-2, излизайки напред със 109-92 след удар на Джордан Кларксън. Брук Лопес вкара гол при забивка, с цел да докара Бъкс до 111-103 при оставащо време 6:52.

Джазът, който беше 14 от 64 от диапазон...