Мексико нанесе тежка загуба на САЩ в контролна среща, играна

...

Мексико отнесе САЩ с класика

Мексико нанесе тежка загуба на Съединени американски щати в контролна среща, играна на стадион " Метлайф " в Ню Джърси. " Ацтеките " разочароваха домакините, като ги победиха с класическото 3:0.

Гостите поведоха в резултата в 21-ата минута, когато Хесус Корона центрира отдясно и Хавиер Ернандес с глава порази вратата за 0:1.

В 78-ата минута мексиканците удвоиха преднината си. Ерик Гутиерес бе прецизен с изстрел по земя от границата на наказателното поле.

Класическото 0:3 бе завършено от Уриел Антуна в 82-ата минута. Той получи извеждащ пас зад отбраната на противника и невъзмутимо прати топката в мрежата.

Съединени американски щати можеше да направи загубата си по-почетна. В 88-ата минута домакините получиха дузпа, само че ударът на Джошуа Сарджънт от бялата точка бе избавен от вратаря.
Снимки: ©Getty Images