Марица загуби с 0:2 гостуването си на Спартак Варна в

...

Голове в началото и края сломиха Марица във Варна

Марица загуби с 0:2 гостуването си на Спартак Варна в среща от 8-ия кръг във Втора лига. Ромеш Ивей откри още в 3-та минута, а в 84-та минута Ахмед Ахмедов оформи крайния резултат.
Прочетете още
В 3-та минута Спартак Варна откри резултата, откакто Ромеш Ивей беше изведен добре в наказателното поле и с прекрасен удар от близко не остави шансове на Начев - 1:0.

В 15-та минута Виктор Митев насочи удар, който беше избит от Начев.

Последва нов шут на Митев, само че Начев съумя да избие в корнер.

В 20-та минута Ахмед Ахмедов беше изведен добре самичък против Начев, само че пропусна.

В 30-та минута Ифеани Дейвид стреля с глава, само че над вратата.

В 55-та минута Румен Руменов насочи удар, който беше избавен от Начев.

Последва и рисков удар на Виктор Митев, който мина около вратата.

Влезлият през втората част за Марица Свилен Щерев насочи удар, който не беше прецизен.

В 84-та минута Спартак вкара втори гол, откакто Руменов центрира, а Ахмед Ахмедов засече с глава за крайното 2:0.

Мариц е на 6-то място с 13 точки, а Спартак е втори с 16 точки.

Следващият мач на Марица е на 13 септември посещение на Родопа или Спартак Пловдив за Купата на България.

Спартак: Георги Георгиев, Атанас Зехиров, Ангел Грънчов, Александър Цветков, Велислав Боев, Йоан Бауренски, Румен Руменов, Даниел Начев, Ромеш Ивей, Ахмед Ахмедов, Виктор Митев

Марица: Петър Начев, Мартин Газиев, Атанас Ташолов, Димитър Аврамов, Саломон Джеймс, Ифеани Дейвид, Георги Трифонов, Веселин Марчев, Станислав Маламов, Валери Домовчийски, Стефан Попов

Източник: trafficnews.bg