Марио Гавранович реализира хеттрик и подаде за други два от

...

Марио Гавранович с хеттрик за Швейцария в контрола

Марио Гавранович осъществя хеттрик и подаде за други два от головете при разгромната победа в интерес на Швейцария със 7:0 против Лихтенщайн в другарски дуел, който е част от подготовката на тима за финалите на Евро 2020.

Кристиан Фаснахт се отличи с две попадения, Едмилсон Фернандеш също се разписа, а автогол на Ноа Флик в 57-ата минута при опит за изчистване на топката също беляза контролната среща сред двата тима. Гавранович даде задатък за швейцарците в 19-ата минута, а останалите голове бяха маркирани през второто полувреме.

Фаснахт вкара незабавно след появяването си в игра в 46-ата минута, а още веднъж той беше прецизен 20 минути преди края на постоянното време. Марио Гавранович фиксира хеттрика си след голове в 75-ата и 79-ата минута. Фернандеш оформи крайното 7:0 в 85-ата минута на срещата. В различен другарски мач Ирландия победи с 4:1 Андора след поврат от 0:1.