Манчестър Юнайтед загуби от Галатасарай с 2:3 на собствен терен

...

Шок на Олд Трафорд! Галатасарай се справи с Ман Юнайтед

Манчестър Юнайтед загуби от Галатасарай с 2:3 на личен терен в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Пропадането за " алените дяволи " продължава, а през днешния ден тимът на Ерик загар Хаг даже два пъти повеждаше в резултата, само че аутсайедрите от Турция демонстрираха воля и сграбчиха трите точки.

Расмус Хойлунд откри резултата след прекрасен удар с глава в 17-та минута.
-->
Бившият футболист на Юнайтед - Уилфред Заха обаче изравни след 6 минути.

През второто полувреме домакините демонстрираха доста добра игра. Първо попадение на Хойлунд беше анулирано, само че в 67-та минута датският футболист вкара към този момент постоянен гол.

Галатасарай още веднъж не се съобщи и единствено 4 минути бяха нужни на Актюркоглу с цел да върне паритета.

Всичко вървеше добре, до момента в който Андре Онана не позволи нов гаф. Вратарят сгреши пас, който докара до дузпа и червен картон за Касемиро. Мауро Икарди обаче стреля отвън рамките на вратата.

В 81-та минута Икарди получи нов късмет и не сгреши. Изчистване на Санчес преодоля цялата защита и аржентинецът копна топката над Онана с цел да завоюва мача за своя отбор.

Така Галатасарай излиза на второ място с 4 точки, а Манчестър Юнайтед има две загуби и е финален в група А, съобщи " Гонг ".
Източник: standartnews.com