Манчестър Юнайтед разби РБ Лайпциг с 5:0 в мач от

...

Перфектен Манчестър Юнайтед разби РБ Лайпциг на Олд Трафорд

Манчестър Юнайтед разруши Република България Лайпциг с 5:0 в мач от втория кръг на Група Н в Шампионската лига. "Червените дяволи " откриха резултата посредством Мейсън Грийнууд, който се възползва от отличен пас на Пол Погба. През второто полувреме в границите на четири минути Маркъс Рашфорд осъществя две попадения и направи резултата типичен в интерес на домакините. Три минути преди края на дуела Антони Марсиал осъществя от дузпа, а надълбоко в добавеното време Маркъс Рашфорд оформи своя хеттрик, както и крайния резултат. Възпитаниците на Оле Гунар Солскяер демонстрираха солидна игра във всички линии и изцяло справедливо се поздравиха с изразителния триумф, продължавайки със 100%-ов актив в Шампионската лига.