Манчестър Юнайтед не срещна затруднения при домакинството си на Партизан

...

Юнайтед с чиста победа срещу Партизан, трима различни голмайстори вкараха за червените дяволи

Манчестър Юнайтед не срещна усложнения при семейството си на Партизан в Лига Европа.

В дуел от груповата фаза на конкуренцията британският гранд завоюва изрично с 3:0.

Точни за спечелилите бяха трима разнообразни голмайстори. Грийнууд даде преднина на отбора си, а до почивката вкара и Антони Марсиал. След паузата Рашфорд също се разписа и напълно отчая другояче стимулираните при започване на дуела посетители.
 Снимка 451751
Източник:

Партизан стартира със самочувствие, като понечи да нападна зоната пред вратата на домакините и да стигне до първа заплаха.

Юнайтед обаче не даваше опция на въодушевените си посетители на " Олд Трафорд " даже да си помислят за освен това от почетна загуба.

След 22 минути игра младата вяра на " алените дяволи " Мейсън Грийнууд даде преимущество на отбора си, като това по-скоро бе разумно, предвид на териториалния напън, който постановяваха англичаните.
 Манчестър Юнайтед към този момент договаря със заместител на Солскяер

" Червените дяволи " са се ориентирали към Ралф Рангник

Единадесет минути по-късно Марсиал вкара втори гол за манчестърци, като значително това попадение лиши от напрежението върху плещите на съотборниците и мениджъра му.

Само 4 минути след почивката Рашфорд също записа името си в голмайсторската листа, вкарвайки за 3:0.
 Снимка 451752
Източник:

Гостите бяха обезверени и напълно стопираха да нападат половината на именития си противник. В Юнайтед пък бяха осъществени няколко смени, с оглед опазване силите на футболистите за значимите дербита, които предстоят до края на месеца.
 Рашфорд: Да финишираме в Топ 4? Сложно, само че не и невероятно

" Повече внимание би трябвало да отделяме на домакинските си мачове, защото " Олд Трафорд " е изключително място "

Така нова смяна в резултата нямаше, като със извоюваните три точки Юнайтед оглави групата си с актив от 10 точки. Партизан е трети с четири пункта.