Манчестър Юнайтед допусна изненадваща загуба с 0:2 у дома от

...

Феновете на Манчестър Юнайтед с протест срещу собствениците след домакинска загуба от Бърнли

Манчестър Юнайтед позволи изненадваща загуба с 0:2 вкъщи от Бърнли в 24-ия кръг на Висшата лига. Поражението е второ следващо за " алените " дяволи " в шампионата след загубата в дербито с Ливърпул със същия резултат в неделя.

Крис Ууд и Джей Родригес осъществиха головете за отбора на Бърнли, който се изкачи на 13-о място с 30 точки.

Загубата остави Юнайтед на пета позиция, само че нанесе удар по упоритостите на отбора за топ 4 и присъединяване в Шампионска лига. Тимът на Оле Гунар Солскяер е на 6 точки от четвъртия Челси.

Поредната несполука на Манчестър Юнайтед разгневи почитателите на тима, които скандираха протестни рефрени против американските притежатели на клуба.

Малко преди края на мача огромна част от последователите започнаха да напущат трибуните на " Олд Трафорд ", което се случва рядко на този стадион.