Манчестър Сити записа късметлийска втора победа в Премиър лийг, след

...

Гражданите с късметлийска победа в Англия

Манчестър Сити записа късметлийска втора победа в Премиър лийг, откакто надви с 2:1 над Борнемут на " Виталити Стейдиъм ".

Домакините поведоха в резултата след страховит гол на Чарли Даниълс в 13-ата минута. Габриел Жезус изравни в 21-вата, а Рахим Стърлинг още веднъж бе воин за " жителите ", откакто донесе успеха на гостите в 97-ата, две минути след края на в началото оповестеното добавено време.

След попадението си британският национал, който се разписа и против Евертън, бе изпъден поради насладата си и ще пропусне идващия мач.

Крилото на " жителите " изрази бурно насладата си и се вряза в гостуващата агитка, поради което получи втори жълт картон и бе изпъден.

В последна сметка този дуел продължи 100 минути, макар че добавеното време беше единствено 5 минути. Манчестър Сити записа щастлива втора победа от началото на сезона, до момента в който " черешките " позволиха трета поредна загуба.
Източник: offnews.bg