Лукаку осигури победа на Манчестър Юнайтед срещу БърнлиМанчестър Юнайтед прекъсна

...

Лукаку осигури победа на Манчестър Юнайтед срещу Бърнли

Лукаку обезпечи победа на Манчестър Юнайтед против Бърнли
Манчестър Юнайтед прекъсна серия от две загуби с победа над Бърнли с 2:0 като посетител в четвърти кръг на Премиършип. И двата гола за "червените дяволи" означи Ромелу Лукаку през първото полувреме.

Белгиецът се отличи в 27-ата и 44-ата минута, а в 69-ата Пол Погба не съумя да осъществя дузпа. Малко по-късно грандът от Манчестър остана с човек по-малко на терена. Влезлият като запаса Маркъс Рашфорд отговори на провокация на Фил Бардсли, на терена настъпи меле и в следствие Рашфорд бе изпъден, а Бардсли получи жълт картон.

Така Манчестър Юнайтед се върна на победния път, а Бърнли усили серията си без цялостен триумф на четири мача (едно тъждество и три поражения).

В различен сегашен мач от кръга Уотфорд обърна с 2:1 Тотнъм на собствен терен. "Шпорите" поведоха с гол на Абдулайе Дукуре в 53-ата минута, само че "стършелите" обърнаха с попадения на Трой Дийни и Крейг Каткарт. За Уотфорд това е четвърта поредна победа, а лондончани след три следващи триумфа позволиха първо проваляне. /БГНЕС
Източник: bgnes.com