Лудогорец U17 победи с 4:0 Марица (Пловдив) U19 в първа

...

Лудогорец U17 вкара четири безответни гола на Марица U19

Лудогорец U17 победи с 4:0 Марица (Пловдив) U19 в първа контрола от програмата на подготвителния лагер в Хисаря.

„Орлите“ откриха още в 4-та минута. Голът падна след красива многоходова композиция. Кристиян Иванов откри Димитър Филипов, той проби по фланга, центрира, а Емил Панов продължи с глава към Йоан Кирев, който осъществя, също с глава. В 25-та минута Йоан Кирев се пребори за една топка, напредна и осъществя за 2:0. При този резултат приключи първото полувреме.

В 61-та минута резултатът стана типичен. Джанер Садетинов стреля от към 20 метра, а топката срещна гредата и влетя в мрежата. В 72-та минута Константин Димитров бе повален в наказателното поле, а Георги Караиванов осъществя отсъдената дузпа за 4:0. В 80-та минута и Марица също получи правото на углавен удар. Вратарят на разградчани Златомир Стоименов обаче реагира чудесно и избави.

Момчетата се стараха и демонстрираха нужното предпочитание. За страдание допуснахме доста непредизвикани неточности, които помрачиха другояче положителното показване. В по-сериозни мачове тези неточности може да ни костват скъпо, разяснява старши треньорът Емил Георгиев след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg