Лудогорец U16 II спечели зрелищно с 3:2 срещу Локомотив в

...

Лудогорец U16 II спечели зрелищно с 3:2 срещу Локомотив в Русе

Лудогорец U16 II завоюва зрелищно с 3:2 против Локомотив в Русе в мач от VII кръг на шампионата в зона Русе за юноши младша възраст.

Отличи се Ерай Мехмед, който заби хетрик.

Домакините откриха в 20-та минута. В 38-та минута Мехмед извърши директен свободен удар от над 25 метра. Силният му шут направи стража на гостите беззащитен и равенството бе възобновено. При този резултат приключи първата част.

След подновяването на играта Локомотив поведе с 2:1 в 41-та минута. В 56-та минута Ерай Мехмед изстреля същински снаряд от отдалеченост и направи резултата 2:2. „ Орлите “ стигнаха до цялостен поврат в 78-та минута. Мехмед засече от воле центриране на Йоан Стоянов и прати топката в мрежата за крайното 3:2.

Мачът бе с огромен заряд, а противникът – сериозен. Получи се атрактивен дуел, с доста обрати и красиви голове. Доволни сме, че успяхме да спечелим. Момчетата играха с дисциплинираност и цялостно себераздаване, разяснява старши треньорът Памен Петров след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg