Лудогорец свали ЦСКА-София от върха в елита след 1:0 на

...

Лудогорец свали ЦСКА-София от върха – ВИДЕО

Лудогорец смъкна ЦСКА-София от върха в елита след 1:0 на „ Българска войска “. Червените още веднъж не играха добре в огромен мач. Шампионите пък стояха устойчиво и взеха преимущество в борбата за купата. Единствения гол вкара Игор Тиаго в 66-ата минута след корнер. Така орлите към този момент имат точка повече от алените.

С успеха зелените прекъснаха серията от 16 следващи дуела на без загуба. Тя стартира през октомври точно против първенците. Те пък към този момент са в серия от шест следващи победи след завръщането на Ивайло Петев като треньор.

Мачът на „ Българска войска “ се игра пред цялостни трибуни. Зрителите обаче не видяха добър футбол – имаше близо 50 нарушавания, а реферът Георги Кабаков подвигна 13 жълти картона. За сметка на това имаше едвам четири точни удара.
Освен това в 65-ата минута мачът беше спрян, откакто агитката на алените стартира да хвърля предмети по Кирил Десподов. Кабаков прибра гостите в съблекалнята до момента в който обстановката се успокои и дуелът беше възобновен след 10 минути пауза. Веднага след това Лудогорец стигна и до победния гол.
Източник: flashnews.bg