Лудогорец постигна класическа победа с 3:0 над Локомотив (Горна Оряховица)

...

Лудогорец загря за подновяването на Първа лига с класическа победа

Лудогорец реализира класическа победа с 3:0 над Локомотив (Горна Оряховица) в последната си контрола преди подновяването на шампионата. Точни за " орлите " бяха Кешеру (45), Марселиньо (54) и Моци (84).

Първата по-сериозна заплаха в срещата пристигна в 27-ата минута, когато Марселиньо изведе Лукоки самичък против вратаря, само че крилото пропусна. В 42-ата минута удар на Вандерсон мина над напречната греда.

Три минути по-късно разградчани поведоха в резултата. Вандерсон получи дълъг пас и смъкна за Кешеру, който прониза вратата на " железничарите ".

В 54-ата минута Марселиньо удвои с прекрасен удар в близкия ъгъл. Девет минути по-късно състезател на гостите почисти топката от голлинията след удар на Моци.

Румънецът въпреки всичко съумя да се разпише в 84-ата минута с хубав удар от въздуха за крайното 3:0.