Лудогорец постигна изключително ценна победа с 4:0 като домакин на

...

Лудогорец се откъсна на върха в Първа лига след гръмка победа

Лудогорец реализира извънредно скъпа победа с 4:0 като хазаин на Етър в последния мач от 13-ия кръг на Първа лига.
По този метод първенците от Разград усилиха преднината си на върха в класирането и към този момент са с 5 пункта пред втория ЦСКА и с цели 8 точки пред третия Левски.
Първото полувреме на " Лудогорец Арена " бе доста равностойно, откакто Етър сподели доста солидна игра в отбрана. В 7-та минута възпитаниците на Станислав Генчев проведоха добра офанзива, която приключи с удар на Димо Атанасов, който обаче за жалост на гостите мина настрана от вратата на Броун.
Впоследствие разградчани се пробваха да натиснат своя противник, който обаче продължи да показва проведена игра в защита.
В последна сметка футболистите на Димитър Димитров-Херо съумяха да пречупят " болярите " и да отбележат след статично състояние.
Как протече остатъкът от мача - четете в Sportlive.bg!
Източник: actualno.com