Лудогорец победи Сутиеска и в реванша от първия предварителен кръг

...

Лудогорец продължава напред в битката за групите на Шампионската лига -

Лудогорец победи Сутиеска и в реванша от първия прелиминарен кръг на Шампионска лига в Подгорица. " Орлите " надвиха с 1:0.

Победното попадение падна в 53-ата минута, тогава Кирил Десподов откри Антон Недялков по левия байрак, капитанът центрира в наказателното поле и след безредие Пиерос Сотириу прати топката в мрежата.

Шампионите имаха още няколко доста положителни обстановки за гол, само че Кирил Десподов и Бернард Текпетей нямаха ден.

На собствен ред домакините играха добре и в първите минути затрудниха Лудогорец. Вратарят Серджио Падт и отбраната пред него бяха на висота и не позволиха попадение.

Във втория прелиминарен кръг на Шампионска лига Лудогорец ще играе против ирландския първенец Шамрок, който в профил малтийския Хибърниънс. Първата среща е в Разград на 19 юли от 20.45 ч.
Източник: offnews.bg