Лудогорец победи Олимпия (Любляна) с 3:0 в първата си контрола

...

Лудогорец записа първи успех на лагера в Турция

Лудогорец победи Олимпия (Любляна) с 3:0 в първата си контрола по време на подготвителния лагер в Турция. “Разградчани ” играха по-добре през целия дуел и справедливо стигнаха до триумфа.

Попаденията за отбора на Георги Дерменджиев паднаха през първото полувреме, като точни за " орлите " бяха Квадво Дуа в 13-ата минута, Тодор Неделев в 31-ата и Бърнард Текпетей в 43-ата. Сеперникът е добре прочут на Лудогорец, откакто през лятото българският първенец отпадна точно от Олимпия в квалификациите за Шампионската лига.

Припомняме, че " орлите " трябваше да стартират с контролните мачове на 21-и януари против Шахтьор Донецк, само че дуелът бе анулиран поради проливния дъжд, който наводни терена на стадион " Мардан ". Следващата инспекция на Лудогорец е на 27 януари против полския Ракув.
Източник: euronewsbulgaria.com