Лудогорец II победи с 5:0 третодивизионния Етър (Велико Търново) II

...

Лудогорец II победи с 5:0 втория отбор на Етър

Лудогорец II победи с 5:0 третодивизионния Етър (Велико Търново) II в контрола.

Мачът се игра в Старата столица.

Възпитаниците на Тодор Живондов откриха в 12-та минута. Голът означи Петър Георгиев. Минута преди края на постоянното време на първата част Владислав Найденов удвои. При този резултат двата тима се отдръпнаха за отмора.

В 59-та минута Хюсеин Кельовлуев бе прецизен за класическото 3:0. Отново той повиши на 4:0. Крайният резултат оформи Йоан Йорданов в 75-та минута.

Играхме с тим, който е по-млад даже от нашия състав. Въпреки безапелационния резултат не показахме най-хубавото си лице. Отборът може доста повече и се надявам да го покаже в формалните мачове, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.
Източник: novinata.bg