ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Кауай Ленърд отбеляза 14 от своите

...

Ленърд вкарва 14 точки за 5 минути, Клипърс преодолява пасива от 18 точки, за да зашемети Нетс 125-114

ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Кауай Ленърд означи 14 от своите 21 точки в последните пет минути и Лос Анджелис Клипърс преодоля пасива от 18 точки през четвъртата четвърт, с цел да победи Бруклин Нетс със 125-114 в неделя.

Клипърс взеха първата си преднина при коша на Леонард при оставащо време 2:50. Те затвориха със серия от 22-0, приключиха с тройка на Леонард от корнер, с цел да завоюват за 10-и път в 12 мача.

Джеймс Хардън поведе Клипърс с 24 точки и 10 асистенции. Ръсел Уестбрук добави 23 точки от пейката.

Ленърд и Пол Джордж се бориха през по-голямата част от играта. Те комбинираха за 11 от 32 от пода. Джордж приключи с 12 точки и седем битки.

Микал Бриджис вкара 20 от своите 26 точки през първото полувреме, с цел да поведе Нетс, които доближиха до победа с 18 точки над ЛеБрон Джеймс и Лейкърс в петък вечер.

С 18 точки по-малко, Клипърс затвориха мача с резултат 39-10.

Мрежите, които бяха 14 от 39 от диапазона за 3 точки, не...