Локомотив (Пловдив) победи Дунав в Русе с класическото 3:0 в

...

Локо прегази Дунав като гост

Локомотив (Пловдив) победи Дунав в Русе с класическото 3:0 в мач от 19-ия кръг на Първа лига, написа dsport. През първата част безспорни господари на терена бяха „ смърфовете “, които си осигуриха задатък от два гола още преди почивката. Автори на двете попадения бяха капитанът Димитър Илиев и Ален Ожболт.

През втората част Дунав изглеждаше доста по-добре, само че по този начин и не стигна до попадение. В средата на втората част футболист на русенци бе фаулиран от Стивън Езе в наказателното поле и имаше съществени подозрения за дузпа, само че такава не бе отсъдена от основния арбитър.

В заключителните минути на мача гостите означиха своето трето попадение. Негов създател бе Бирсент Карагарен и по този метод бе завършен крайният резултат в срещата.
Източник: fakti.bg