Локомотив II допусна поражение от Сокол (Марково) в третия кръг

...

Локо II загуби с 4:2 от Сокол в Оризари

Локомотив II позволи проваляне от Сокол (Марково) в третия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” отстъпиха с 2:4 на стадиона в село Оризари.

През първото полувреме обстановки пред двете порти съвсем липсваха. Гостите от Сокол съумяха да поведат в 12-ата минута посредством Читаков, който от границата на наказателното поле се разписа за 0:1. Локомотив II можеше да изравни в 21-ата минута – Иван Арамазов шутира рисково, само че Кацарев избави.

През второто полувреме двата тима подвигнаха темпото. В 52-ата минута Петър Петров от “черно-белите” стреля рисково с глава над вратата на Сокол. Гостите дадоха отговор с греда в идната офанзива. Последваха две преференциални обстановки за пловдивчани – първо Табаков можеше да се разпише от близка отдалеченост, а по-късно Арамазов излезна очи в очи с Кацарев, само че би право в него.

В 62-ата минута Сокол стигна до второ попадение, дело на Павлов. В 75-ата гостите направиха 0:3 посредством Марински, а в 80-ата минута неточност в отбраната на Локомотив II разреши резултатът да стане 0:4. В 83-ата минута “черно-белите” понижиха за 1:4 след попадение на Александър Колев, а Васил Църцев оформи крайното 2:4 в добавеното време.

Локомотив II: Кристиан Кръстев, Видол Сейменски, Петър Петров, Тодор Павлов, Ангел Табаков, Мартин Иванов, Тони Лесов, Иван Узунов, Иван Арамазов, Георги Мавродиев, Александър Колев (Кристиан Томов, Петър Петров, Велислав Шопов, Васил Църцев, Даниел Маджаров)

Източник: marica.bg