Литва ни разгроми на стадион Васил Левски“ с 2:0, третият

...

Близо до класиката на „Васил Левски“, но за Литва

Литва ни разгроми на стадион „ Васил Левски “ с 2:0, третият гол на гостите беше анулиран поради засада.

Старшията на лъвовете Младен Кръстаич подава оставка след най-разочароващото показване на българския народен отбор в квалификации за UEFA EURO.

Остават ни единствено два мача – със Сърбия и Черна гора, с цел да реализираме най-малко една победа, което е прекомерно подозрително.

Литва нямаше победа цели 15 мача преди гостуването си на „ Васил Левски “ и дружно с България си оспорва последното място в група G на UEFA EURO 2024.

След загубата довечера любимец за дупката е България.

Това е четвърта загуба за България от началото на акцията.

България игра повече от едно полувреме с човек по-малко, откакто Андриан Краев бе изпъден напълно справедливо за втори жълт картон в края на първата част.

И двата гола в мача бяха дело на Пиюс Ширвис, който за първи път в кариерата си бележи две попадения в един дуел.

Стадионът не спря да желае оставката на сръбския експерт след края на първата част.
Източник: plovdiv-online.com