Лидерът в мъжкото първенство Хебър Пазарджик претърпя втора загуба в

...

Левски нанесе втора загуба през сезона на лидера Хебър

Лидерът в мъжкото състезание Хебър Пазарджик претърпя втора загуба в първата осмица на Суперлигата по волейбол, откакто отстъпи с 1:3 гейма (25:27, 21:25, 25:23, 23:25) на Левски. Срещата бе отсрочена от есенния полусезон и се състоя в зала "Левски София ".

Най-резултатен за хебърци беше Брадли Гантър с 19 точки. Битката продължава тази събота с домашен мач против Нефтохимик Бургас, който ще се излъчва онлайн по Диема Спорт от 17:00 ч. И значително ще отговори на въпроса до каква степен пазарджиклии през тази година могат да се опълчват на първенците.

Момчетата на Андрей Жеков демонстрираха сериозен темперамент, като надвиха във значимите моменти във всеки гейм и по този начин нанесоха второ проваляне на Хебър. За сините най-резултатни бяха Гордан Люцканов със 17 точки и Боян Йорданов с 16. Въпреки успеха, сините са на 5-о място с 12 точки.

В другата среща през днешния ден Монтана реализира втора победа, откакто се наложи над Добруджа с 3:2 гейма (20:25, 25:19, 19:25, 25:23, 15:8)ав отсрочен дуел от трети кръг. С тази победа монтанчани обаче не усъвършенстват кой знае какъв брой ситуацията си, защото имат едвам 4 точки. Добруджа е 3-а с 13 точки.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `