Левски стигна до мачове с Айнтрахт, а Лудогорец - с

...

Левски се класира след драма, Лудогорец разпиля Астана

" Левски " стигна до мачове с " Айнтрахт ", а " Лудогорец " - с " Аякс "

Левски ще играят плейоф за влизане в групите на Лига на конференциите против Айнтрахт (Франкфурт), откакто нощес надвиха много трагично с 2:1 Апоел (Беер Шева) в реванша с гол на Роналдо в 96-ата минута.

Първата среща в Израел приключи 0:0.

Първата среща против Айнтрахт (Франкфурт) ще се играе идната седмица на националния стадион.

В другия дуел от нощес, Лудогорец разруши Астана с 5:1 на " Хювефарма Арена " в среща реванш от третия прелиминарен кръг на Лига Европа.

" Орлите " изиграха страхотна втора част, в която забиха 4 гола и стигнаха до безапелационната победа. С общ резултат 6:3 българският първенец се класира на плейофите в Лига Европа, като за влизане в груповата фаза ще спори с Аякс.

Дори и да загуби в плейофите, родният отбор ще играе в групите на Лига на конференциите.

Източник: cross.bg