Лех (Познан) се справи с тежкото предизвикателство, което имаше, и

...

Класика за Лех срещу Виляреал и плейоф за поляците

Лех (Познан) се оправи с тежкото предизвикателство, което имаше, и разруши с 3:0 Виляреал като хазаин. Победата беше от основно значение за поляците, тъй като преди мача те водиха единствено с две точки пред третия Апоел Беер Шева, който посрещаше последния в групата Аустрия (Виена).

В 27-ата минута Кристофър Велде откри резултата и обнадежди домаканите. След почивката Михал Скораш повиши на 2:0 в 51-ата минута, който оформи и класиката с второто си попадение в мача в 77-мата минута.

С триумфа Лех (Познан) резервира второто място и събра 9 точки. Виляреал е първи с 13 точки. Апоел Беер Шева финишира трети със 7 точки, а последни с 2 точки е отборът на Аустрия (Виена), който не записа нито един триумф.