Контролата между Левски и Спортист Своге завърши при резултат 1:1.

...

Тежка травма беляза равенството между Левски и Спортист Своге

Контролата сред Левски и Спортист Своге приключи при резултат 1:1. Уелтън откри резултата, а Владимир Семерджиев възобнови равенството. През второто полувреме Йоан Андонов получи пряк червен картон за жестоко нарушаване, което нанесе фрактура на крайници на Стефан Стефанов.

Двубоят бе проследен от мажоритарния притежател на клуба Наско Сираков и ръководителя на Управителния съвет на отбора Даниел Боримиров.

В 17-ата минута домакините поведоха в срещата, играна на едно от подготвителните стадиони на " Герена ". Уелтън бе изведен по левия фланг и след бърз пробив даде задатък на " сините ".

Гостите изравниха в 26-ата минута. Владимир Семерджиев засече с глава центриране в наказателното поле на Ариф Ферадов.

Преди паузата Роналдо стреля в напречната греда.

След почивката дуелът бе белязан от тежка контузия. Резервният вратар на столичани Йоан Андонов влезе рисково в краката на Стефан Стефанов. Футболистът на " белите " бе изнесен на носилка и откаран в болница със строшен крайник, до момента в който стражът на Левски получи пряк червен картон.