Коко Гоф, Каролин Гарсия, Онс Жабер и Айла Томлянович се

...

Гоф, Гарсия, Жабер и Томлянович са на четвъртфинал на US Open

Коко Гоф, Каролин Гарсия, Онс Жабер и Айла Томлянович се класираха за четвъртфиналите на..

Гоф се оправи с китайката Джан Шуай след 7-5, 7-5. 12-ата сложена към момента няма изгубен сет тази година в Ню Йорк. „ Луда работа. Хората по трибуните скандираха името ми и аз се пробвах да не се засмея. Този шампионат е доста специфичен за мен и се надявам да стигна още по-напред “, сподели Гоф. В идващия мач тя ще играе с французойката Каролин Гарсия. Гарсия се оправи елементарно с американката Алисън Риске-Амритрай след 6-4, 6-1. Гарсия към този момент 10 мача няма загуба и стига едвам за повторно толкоз напред в Големия шлем. Предишният беше на Ролан Гарос през 2017 година

Айля Томлянович, която победи в предходния кръг Серина Уилямс, се разправи с Людмила Самсонова след 7-6(8), 6-1. Рускинята водеше с 4-1 в първия сет, само че Томлянович стигна до 5-4. Десетият гейм продължи 18 минути, като австралийката избави седем сетбола. Следващата ѝ съперничка е Онс Жабер. Тунизийката острани Вероника Кудерметова след 7-6(1), 6-4. Жабер наваксва пасив от 2-5 в първия сет и след това доминираше в тайбрека. Куберметова проби при 5-3 във втория сет, с цел да остане в мача, само че Жабер ѝ го върна още в идващия гейм.
Източник: flashnews.bg