Десподов впечатли спортния директор на Каляри

Кирил Десподов впечатли един от шефовете на Каляри. Националът обра овациите на спортния шеф на клуба Марчело Карли, по време на контролата с Виченца.
 Снимка 434621
Източник:

Десподов стартира титуляр за " черно-сините ", като означи второто и третото попадение за отбора си, който завоюва с 5:0.
 Кирил Десподов с първи гол за Каляри, вкара на дилетанти в образователна игра
Кирил Десподов с първи гол за Каляри

Националът вкара на аматьорски клуб в контрола

Нападателят първо удвои 16-ата минута, когато получи топката с тил към вратата, обърна се внезапно и стреля, последва рикошет в защитник, след което топката влезе в мрежата.
 Снимка 434624
Източник:

В 34-ата минута Десподов изуми публиката с приказен гол с пета. Бързият футболист засече по страховит метод центриране на Марко Паяч на първата греда, като с неуместния си ляв крайник показва класата си, вкарвайки за 3:0.
 Раджа Наинголан може да стане съотборник на Десподов

Халфът няма бъдеще в Интер

Така Каляри записа втора победа в лятната си подготовка, като и в двата мача родният национал се разписа. Той вкара едно попадение и подаде за два при триумфа с 15:1 над аматьорски отбор на 11 юли.
 Снимка 434622
Източник:

Добрите игри на някогашния състезател на ЦСКА продължиха и на мини-турнир в тима, където означи два гола преди няколко дни.