Килиан Мбапе влезе в историята, като вкара най-бързия гол в

...

Мбапе вкара в осмата секунда, ПСЖ би със 7:1 – ВИДЕО

Килиан Мбапе влезе в историята, като вкара най-бързия гол в Лига 1. Той се разписа за 8.35 секунди във вратата на Лил. пък размаза северняците със 7:1.

Неймар извърши център, върна към Верати, топката мина отново през Неймар, стигна до Меси, който с съвършен отдалечен пас откри стартиралия Мбапе. Френският нападател елегантно трансферира вратаря на домакините и означи за 0:1. Мбапе в последна сметка стигна до хеттрик с голове през второто полувреме.

Преди той да вкара за 1:6 и 1:7 за ПСЖ се бяха разписали Меси (27′), Хакими (39′) и на два пъти Неймар (43′ и 52′). Неймар също така записа и три асистенции. За Лил вкара Бамба в 54-ата минута.

Това е. Те към този момент имат 16 вкарани гола и едвам два позволени в три кръга.

Източник: flashnews.bg